KIM JESTEŚMY?

Tak w skrócie...


Firmę Energy Climat tworzy grupa młodych, kreatywnych, energicznych ludzi. Naszym celem jest ciągły rozwój oraz wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Dążymy do tego, aby każdy klient został obsłużony tak, jak sami byśmy tego sobie życzyli od innych, dlatego naszą domeną jest przede wszystkim profesjonalizm.

Zdobyte doświadczenie oraz świadomość, że to co robimy, to nie tylko praca a przede wszystkim nasza pasja skłoniła nas do stworzenia firmy z ofertą najlepszej jakości. Sekretem naszej ENERGII oraz ZAPAŁU do pracy jest fakt, że wkładamy w nią całe serce.

Naszym celem jest wprowadzenie najwyższej jakości WENTYLACJI w Polsce.
Mało tego...

Przyjeżdżamy na budowę, dostarczamy materiały, a montaż wykonujemy szybko z wysoką dbałością o jakość oraz estetykę. Po sobie zostawiamy porządek oraz satysfakcję klienta a zabieramy ze sobą tylko narzędzia i zadowolenie z wykonanej pracy.


Oferujemy – DARMOWE DORADZTWO oraz WYCENĘmaskotka energy climat

Zapewniamy - KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ W ZAKRESIE:

 • montażu wentylacji, klimatyzacji, rekuperacji (odzysku ciepła),
 • montażu pomp ciepła oraz paneli fotowoltaicznych,
 • serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego,
 • sprzedaży urządzeń w konkurencyjnych cenach.


  Nasze usługi = SAME ZALETY...

  Przede wszystkim:
 • OSZCZĘDNOŚĆ na kosztach ogrzewania, dzięki wykorzystaniu ogrzanego "zużytego" powietrza do ogrzania ŚWIEŻEGO (przykładowo 1,500 zł rocznie na ogrzaniu domku ok 200m2).
 • CZYSTOŚĆ powietrza, świeże powietrze przechodzi przez system filtrów, który zatrzymuje między innymi roztocza, które są czynnikiem kurzu w pomieszczeniach.
 • CZAS, jeśli wielokrotnie zmniejszyliśmy powstawanie kurzu, znacząco obniżamy częstość odkurzania, które zajmuje zazwyczaj nie mało czasu i nie należy do przyjemnych obowiązków,
 • ZDROWIE wdychanie oczyszczonego powietrza ma zdecydowanie duży wpływ na zdrowie I SAMOPOCZUCIE nas oraz BLISKICH nam osób,
 • SEN I WYSYPIANIE się, jakość snu ma duży wpływ na naszą ENERGIĘ na cały dzień co wiąże się z naszymi sukcesami zawodowymi, dzięki temu że przez sen cały czas mamy dostarczany czysty i świeży tlen. Wysypiamy się o wiele szybciej i budzimy się wypoczęci.


  JAKOŚĆ WENTYLACJI MA OGROMNY WPŁYW NA EFEKTYWNOŚĆ i ZDROWIE KAŻDEGO CZŁOWIEKA.
Image

Autoryzowany Instalator

logo 1logo 2

ul. Gdańska 111b
84-200 Wejherowo

Godziny Otwarcia
Pon - Pt 9:00 - 16:00